More Website Templates @ TemplateMonster.com. November19, 2012!

Hizmetlerimiz

 • Düğün

  Düğün günü sizin hayatınızın en önemli günlerinden biridir ve sonsuza kadar yaşatmak istediğiniz bir andır.. Uzun yıllar hatırlanacak düğününüze en güzel konsepti geliştirmekle başlarız..
 • Toplantı / Etkinlik

  Ses ışık ve görüntü sistemleri ile ilgili; forumlar, konferanslar, sunumlar ve toplantılar için konsept oluşturup, müşteri memnuniyetine odaklanırız.
 • Strateji Planlama

  Her etkinlik veya organizasyon öncesi müşterimize, oluşabilecek sürpriz sonuçlarla karşılaşmamısı için yıllardır kazandığımız deneyimleri aktarmak olmazsa olmazlarımız arasındadır.

 • Tasarım

  Tüm etkinliklerde, bilgisayar destekli tasarım ve 3D modelleme yazılımları kullanarak, size uygun konsepte ulaşırız. Etkinlik öncesinde nasıl bir sahne ve düzenin olacagını tüm ayrıntısına kadar simüle edebiliriz.

 • Mekan Hizmeti

  Gerek anlaşmalı, gerekse uzun yıllar hizmet verdiğimiz otel, sosyal tesis vb. gibi mekanlarda, Nino olarak müşterilerimizle deneyimlerimizi paylaşır, o mekanın uygunluğu tartışıp karar veririz.

 • Spor Ektinlikleri

  Firmamız, açık ve kapalı alan Spor etkinliklerinde (Basketbol, VoleybolL/Plaj Voleybolu, Hentbol, Masa Tenisi); Ses –Işık – Görüntü hizmetlerinde profesyonel ekibi ile üst düzey kuruluşlara yıllarca hizmet vererek üstün başarıları sonucu ödüller kazanmıştır.

 • Teknik Yönetim

  Konusunda son derece uzman teknisyenlerimiz ve operasyon elemanlarımız, lojislik ve ekipmanların kurulum anından başlayarak, etkinlik sırasında genel prodüksiyonun, sahne, görüntü ve ışık sistemlerinin tasarlanıp planlandığı şekilde yönetimi ve uygulanmasından sorumludur.

 • Özel Etkinlikler

  Nişan veya Düğünde Organizasyon Sahibinin seçmesi gereken üç adet müzik parçası vardır. Bunlar sırasıyla Giriş Müziği , İlk Dans Müziği, Pasta Müziği dir. Bu parçaları ve
  Organizasyonda çalınmasını istediğiniz diğer parçaları yapacağımız ön görüşmeler esnasında 1950 Yılından Günümüze , hemen hemen tüm popüler şarkıların yer aldığı çok geniş arşivimizden rahatça seçebilirsiniz.

 • Sanatçı Organizasyonu

  Türkiye’nin en değerli müzisyenlerinden oluşan, Metin Özülkü şefliğindeki orkestra şimdiye kadar birçok ünlü isme eşlik ettiği gibi, kendi solistlerinin her telden ve dilden söylediği şarkılarıda da son derece titiz bir çalışmayla performe etmektedir. Özel gecelerde ve davetlerde istenilen tarz ve konsept çeşitliliğine, zengin repertuarıyla cevap verebilecek olan orkestramız, sahne üzerindeki enerjisi ve dinamizmiyle kaliteli ve eğlenceli müzik gecelerinde sizlerle buluşmayı hedefliyor.